Re:пост

joomla

В Южному до прибирання прилеглих територій скоро не треба буде залучати школярів.

DSC03401_zayav.jpg — 57.97 Kб

КП «Екосервіс» хоче взяти під контроль «безхозну» територію навколо Южного. На підприємстві порахували, що неприбраними за містом залишаються  25 Га землі. І всередині Южного є ділянки, які за жодною службою не закріплені.

До невизначених територій належить і ділянка, на якій розгорнулася стихійна торгівля. Євген Луговін, директор КП «Екосервіс» розповів, що у цій частині центру міста працівники підприємства прибирають один раз на тиждень. Роблять вони це з ініціативи адміністрації «Екосервісу». Адже усе сміття врешті-решт забруднює прилеглу територію. Тому зараз прибирання перед «Імексбанком» здійснюється на громадських засадах працівників комунального підприємства. 

 

Проте це не єдина територія в місті, що має статус «невизначеної». Проблемні ділянки є як в середині Южного, так і за його межами. Це стосується незабудованих площ навколо міста по вулицях Савельєва, Будівельників, Новобілярській та напроти пожежної частини. Зараз на цих територіях працівники «Екосервісу» прибирають, але вздовж доріг приблизно на 50 метрів. Весною аби зібрати сміття на окремих ділянках доводилося влаштовувати загальноміські толоки. Проте одного разу на рік недостатньо – на цих площах швидко з’являються купи непотребу. Так, минулого тижня робітники підприємства самостійно провели очистку території за баром «Капучіно», що згорів. Трактор з причепом шість разів повертався аби забрати все сміття – відзначають працівники «Екосервісу».

Спеціалісти «Екосервісу» порахували аби тримати ці території у чистоті прибирання необхідно здійснювати п’ять разів на рік. Крім того, необхідно проводити вирівнювання землі за допомогою грейдеру, скошувати траву трактором і у важкодоступних місцях косити мають працівники підприємства. Для того аби здійснити ці роботи потрібно додатково залучити ще п’ять робітників. Проект спеціалісти підприємства та управління архітектури міста мають винести на обговорення депутатів. Передбачається, що на здійснення цих робіт з бюджету потрібно виділити близько 200 тисяч гривень. Якщо на сесії проект затвердять з відповідним фінансуванням, залучати школярів на прибирання прилеглих до міста територій не буде необхідності.

 
 
Яндекс.Метрика