Re:пост

joomla

Учасників ЗНО перед тестуванням перевірять металошукачем

Головні нововведення, що чекають на абітурієнтів цього року - це посилення контролю на пунктах тестування.

Щоб завдання неможливо було передати поза пункт тестування через мобільні телефони у приміщеннях будуть використовуватись засоби гасіння мобільного сигналу. Крім того, кожного учасника ЗНО на вході за допомогою металошукача перевірять.

Ще одне нововведення стосується предмету, що може обрати абітурієнт - додалась світова література. Змінено систему оцінювання власного висловлення з української, російської та іноземних мов. У тестах  історії України та всесвітньої історії забрали п’ять завдань, тому  часу на їх виконання буде відведено менше (135 хв. замість 150). Те саме стосується фізики. Завдань поменшає з 36 до 34. Але часу на їх вирішення не заберуть.

За словами Геннадія Кузьменка, такі зміни пояснюються потребою удосконалення змістової частини тестів.

В 2013 році абітурієнт не зможе здавати більше чотирьох предметів.

Для проходження пробного тестування в області зареєструвалися 6 916 учасників, що становить 71 % від загальної кількості випускників (9 800).

За словами Геннадія Кузьменка, у області працюватиме 31 пункт пробного тестування.

Усіх охочих пройти тестування обслуговуватиме три тисячі педагогів з вищих навчальних закладів, які будуть змінювати округи тестування.


Для довідки:

Пробне тестування відбудеться у березні 2013 року:

- 23.03.2013 – з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).

- 30.03.2013 – з історії України, математики, хімії, географії, світової літератури.

Визначення результатів пробного тестування:

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного тестування буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів, на основі яких вони зможуть самостійно визначити тестовий бал.

Джерело: 20 хвилин

 
 
Яндекс.Метрика