Re:пост

joomla

Знайдено проект «забудови пойми Сичавського ставку». Чи було громадське обговорення?

DSC02228_proekt.jpg — 47.35 KбПрезентація без «презентації». Громадські слухання проекту забудови пойми Сичавського ставу наробили чимало галасу. Першими до пропозиції «обговорити» долучилися відвідувачі южненського форуму. Окрема тема і кілька коментарів підштовхнули журналістів Інтернет-видань звернути увагу на інформацію, що була оприлюднена на офіційному сайті міста.

 

Серія статей вийшла майже у п’яти виданнях. Вони мали кричущі назви, проте мало хто звернув увагу на те, що текст не відповідає поданим нижче «картинкам». Під назвою «забудови пойми Сичавського ставку» були викладені види прибережної території зі сторони моря. Ця ділянка була виділена під забудову Одеському припортовому заводу. А в тексті йдеться про будівництво готелів, причалу для катерів та човнів, зблоковані котеджі, п’ятиповерхових двосекційних будинках, ратуші і т.д. Всього цього на графічній презентації не було.

У пошуках «пойми». Проект забудови пойми Сичавського ставку вперше був представлений наприкінці  минулого року. Презентація відбулася під час святкування Дня місцевого самоврядування 7 грудня. Стенди з проектами були встановлені у холі палацу культури «Дружба», простояли кілька днів і особливого резонансу не викликали. На запропонованому проекті є і площа, і ратуша, і причал для катерів.

Під забудову дійсно пропонується територія пойми Сичавського ставку. Об’єкти, що вказані в проекті, мають бути розташовані по обидва схили пойми. На плані забудови є спеціальний канал з виходом в море. Цей проект розвитку території запропонувало ТОВ «Зелений мис». У 2012 та у лютому 2013 року представники компанії зустрічалися з міським головою та депутатами міської ради і сторони усно домовилися почати співпрацю.

Що далі? У виконкомі на тему майбутньої забудови говорять обережно. Про реальні терміни початку будівництва взагалі не йдеться. «Це поки що пропозиція – відзначив Володимир Новацький в інтерв’ю Re:пост – іде обговорення. Я думаю, що через місяць ми знову повернемося до цього питання. Мова йде про ту територію де очерет, бур’яни, вздовж вулиці Будівельників нижче до ставку».  

Тим часом з офіційного сайту інформація про проект ТОВ «Зелений мис» зникла. Її замінили на громадське обговорення іншого проекту: проектну документацію відкоригованого детального плану території «Приморського парку та громадського центру м. Южного». І терміни обговорення заміненого проекту минули 16 березня.

Щодо забудови пойми Сичавського ставку, громадське обговорення ще не починалося – повідомив Re:пост головний архітектор Сергій Оришака. На розгляд громади проект буде винесений після того, як в управління архітектури представники компанії принесуть графічну схему забудови. До цього часу план розвитку території пойми Сичавського ставу від ТОВ «Зелений мис» розглядається як одна з пропозицій. 

 
 
Яндекс.Метрика