Re:пост

joomla

Перемога над МАФом чи заходи тимчасової дії?

IMG_8924.jpg — 38.29 KбСпоруда, яка з`явилися біля будику Хіміків, 14 - прибрана. Жителі чекали на це впродож зими. Питання по демонтажу МАФ-а  мало розглядатися на сесії, яка буде 28 березня. Проте посадовці вирішили не чекати так довго. 

Однією з перших статей на сайті Rе:пост стала стаття під заголовком – «Южний обирає великі форми. Але мораторій на установку МАФ порушується». Там йшлося про незаконну установку залізних контейнерів на пішохідній доріжці. Ініціативна група, враховуючи депутатське рішення не встановлювати в Южному тимчасові споруди, звернулась до депутата - мажоритарника будинку, написавши лист із проханням прибрати незрозумілі об’єкти. Стихійна торгівля та бруд біля контейнерів турбували жителів Хіміків, 14. 

                                                                                                        

21 березня вранці мешкаці Хіміків, 14 не побачили жовтого контейнеру біля вікон. За розпорядженням міського голови споруда біля Хіміків, 14 демантована фірмою "Южтранс" на тимчасове зберігання. Про те, хто власник цього контейнеру в "Южтрансі" та у відділі архітектури не відповідають. Але відомо, що у власника немає дозвільних документів на встановлення даного об`єкту. Відповісти на запитання чи може цей контейнер знов з`явитися на цьому ж місці або в іншому не може ніхто. Минулого року залізний МАФ з`явився теж несподівано потім зник. А згодом був встановлений на теж саме місце.   

 
 
Яндекс.Метрика