Re:пост

joomla

Вдалий дебют. Команда другої школи перемогла у конкурсі юних рятівників.

Обласний фестиваль "Дружини юних пожежних" цього року пройшов в Южном у повному складі. Тобто за участю усіх шкіл, друга школа цього року виставила свою команду. І, доречі, дуже вдало. Новачкам відразу вдалося захопити увагу глядачів та журі.

Команда "Вогник" завдяки артистизму, гумору та добрій підготовці змогла отримати впевнену перемогу. Під час виступу цієї команди, свій позитивний настрій не приховували навіть вболівальники інших команд. Хоча найбільшою група підтримки виявилася саме в другої школи. Може, саме це і надавало впевненості "Вогнику". Адже боротьба була рівна, всі команди показали гідний рівень. Важливий бал "Вогнику" принесла Марина, яка єдина з усіх точно визначила отруйні гриби серед представлених. Здивувала і візитна картка у вигляді авторського фільму, що відзняли учасники для презентації самих себе, проте за недотримання строків виступу з команди зняли 0,5 бала, тож максимуму не було. Наприкінці члени журі відзначили цю команду, як особливу та привітали із вдалим дебютом.

Буквально три десятих бала відокремили від перемоги команду першої школи. Команда "Fire help" з першого ж виступу показали своє вміння триматися на сцені та артистичність. Особливо вдало в команди вийшли рімейки на відомі композиції. До речі, всі вони були виконані наживо. Це було невід'ємною умовою змагань. За візитну картку "Fire help" отримали найбільший бал. У конкурсі в'язання вузлів команда першої школи також була на висоті та взяла максимум. Однак в інших конкурсах вплинуло хвилювання і дістати першість не вдалося. З результатом 36,2 бали "Fire help" посіли друге місце.

Четверта школа набрала 31.4 бали та посіла третє місце. За кількістю балів вони стали найкращими у "Вирішенні ситуативних завдань". Цей конкурс складався з трьох: вузли зав'язали на максимум, отруйних грибів віднайти не вдалося, але в останньому підконкурсі учні четвертої школи виявили таку дружність і єдність, що взяли найбільший бал. Команда інсценувала та прокоментувала спасіння людини, яка провалилася під кригу. З такою службою спасіння поруч страшно точно не буде!

Команда третьої школи "101" набрала найменшу кількість балів. Проте журі відзначило чарівний голос вокалістки, яка у домашньому завданні виконала кавер-версію відомої композиції.  Виступ цієї команди запам'ятався  яскравими  декораціями та витриманістю. Розгубились лише в останньому завданні, всі інші команда пройшла гідно, хоча найвищі бали здобути і не вдалося.

Умови всіх конкурсів дотримувалися згідно положенню. Журі заміряло час виступу кожної команди секундоміром, якщо бо дай що відхилялося від норм, команду штрафували на бали.

Команда другої школи "Вогник" 10 квітня відправиться на зональні змагання у смт Комінтернівське. Там зійдуться команди області. Фестиваль "Дружини юних пожежних" проходить в дев'ятнадцятий раз. Він був заснований службою МНС задля навчання молодого покоління правилам безпеки та шляхам розв'язання нестандартних в небезпечних ситуація, які трапляються в житті.

Перехідний кубок наступного року буде вручено також найкращим. А поки він займе своє місце у НВК №2.

 
 
Яндекс.Метрика