Re:пост

joomla

Перетин вулиць Савельєва та Будівельників відразу відкрили для руху транспорту.

DSC03512_zayav_doroga.jpg — 24.44 Kб

Дорожники повністю завершили будівництво проїзної частини перетину вулиць Савельєва та Будівельників 21 березня. Проте підрядники повернуться на місце робіт. Їм потрібно довести до кінця тротуарну частину дороги.

Перетин відкрили для активного руху транспорту вже зранку 22 березня. Це не зашкодить покриттю – вважають спеціалісти. По технології достатньо аби асфальт вистиг до температури повітря. По завантаженню перетин здатен приймати увесь транспорт, якому дозволено заїжджати на територію Южного.  Тобто дорога витримає і вантажівки, але на спецтранспорт ділянка не розрахована: бульдозерам та екскаваторам тут їздити не можна.

Перетин має двосторонній рух. З одного боку є доріжка безпеки. Довжина ділянки 120 метрів, ширина проїзної частини 6 метрів. Знаки на цій ділянці будуть встановлені пізніше. 

 

Офіційні висновки зробить комісія, що перевірятиме якість дороги. Співробітники контролюючих органів та представники управління капітального будівництва проведуть дослідження вже наступного тижня, коли покращаться погодні умови. Адже для того аби прийняти роботи, потрібно вирізати асфальтне покриття у кількох місцях, і перевірити чи відповідає товщина шару.

Так, асфальт має бути укладений у два шари і мати товщину не менше 10 сантиметрів. Після проведення перевірки вирізані ділянки мають бути відновлені. Тоді дорожники і добудують незавершену частину доріжки безпеки.

 
 
Яндекс.Метрика