Re:пост

joomla

Життя без їжі – чи можливе таке? Костянтин Ропаєв нічого не їсть вже більш ніж півроку!

IMG_5995.jpg — 40.12 KбЗустріч із Костянтином Ропаєвим влаштував Re:пост місяць тому. Журналісти зацікавилися тим, як відомий южненець впроваджує в життя складні східні практики. Нічого не їсти і жити активним життям, чи так можна? Можна, відповідає Костянтин. Постійний пошук себе, самовдосконалення, чи навпаки втеча від себе, саме про це йдеться у інтерв’ю. Як яскрава особистість може приміряти на себе духовний одяг даоського монаха? Як сучасна людина може витримувати на собі й труднощі буття і перебувати у дзені? Як взагалі можна нічого не їсти і не вмирати – про це розповідає Костянтин у інтерв’ю. 

 До речі, Костянтин Ропаєв більш відомий южненцям як Місютін. Він у недалекому минулому - бізнесмен, цілитель, керівник прес-служб баскетбольних клубів Южного та Одеси. Проте це далеко не всі його таємниці.

Тепер Костянтин Ропаєв із своєю подругою Христиною ділиться досвідом східних практик. Його лекції-семінари містять інформацію про правильне харчування, голодування та духовні тонкощі, які містить в собі життя без їжі. Потрапити на такі лекції можна в Україні, проте популярним Костянтин є в Росії, саме там його приймають та чекають, як гуру. Канал ОРТ зробив про нього сюжет у новинах. У Петербурзі Костянтина та Христину приймали вже прихильники.

Праноїди, сонцеїди, неїди – такі дивакуваті назви можна почути, коли намагаєшся на "Ютубі" відшукати незвичайних людей. Проте кожен, хто відмовляється від їжі, відмовляється і від кліше, які нав’язує суспільство. Сам Костянтин Ропаєв презентує себе як даоса. Проте це не єдина його іпостась. Але, щоб визначити для себе,хто ж такий цей загадковий чоловік, варто подивитися все інтерв’ю від початку до кінця.

 
 
Яндекс.Метрика