Re:пост

joomla

Плитка чи асфальт? В управлінні капбудівництва задумують змінити концепцію міських доріг.

DSC_1713_pr.jpg — 52.45 Kб

Один з головних проспектів міста планують цього року реконструювати. В управлінні капітального будівництва планують зробити східну частину пр.Григорівського десанту від площі до світлофора. На разі визначаються з концепцією ремонту. Питання виникло щодо покриття: асфальт чи плитка.

В управлінні капітального будівництва виникла ідея виконати частину проспекту Григорівського десанту в плитці. Це сьогодні вигідніше з кількох сторін. По-перше, з економічного боку: асфальт та плитка сьогодні зрівнялися в ціні. Брущатка дешевша в обслуговуванні – зникає необхідність у проведенні ямкового ремонту. Крім того, фірма, що пропонує свої послуги, дає гарантію на десять років – розповідає начальник УКБ Юрій Мартинюк. 

По-друге, проспект Григорівського десанту так як і Леніна викладений бетонними плитами. Асфальт на ситках цих плит ламається. Демонтувати плити буде дуже дорого – приблизно десять мільйонів гривень. Якщо виконати проспект у плитці, ця проблема знімається. Та й на реалізацію проекту необхідно близько одного мільйона гривень.

По-третє, екологічна складова – зауважує Юрій Мартинюк: «Влітку, коли у нас спека сорок градусів, асфальт виділяє смоли – це дуже шкідливо. Ми курортне місто, хочемо бути європейським містом . В Європі в маленьких містечках асфальту немає ніде. Тому що люди там себе люблять». В Южному плиткою викладено кілька вулиць – в основному це внутрішньодворові проїзди. Також дорога біля ОСК «Олімп» у напрямку до вулиці Приморській.

 

Ідею викладення проспект Григорівського десанту в плитці підтримують не всі – зауважує начальник УКБ. Питання про реконструкцію проспекту буде винесено на обговорення депутатів. Частину депутатського корпусу, нібито, вдалося переконати. Проте наскільки підтримка буде реальною стане зрозуміло 28 березня, коли і відбудеться сесія міської ради.

 
 
Яндекс.Метрика