Re:пост

joomla

Де ремонт? Погода завадила дорожникам «залатати» ями на шляху «Одеса - Южне».

IMG_8386_doroga.jpg — 47.55 Kб

Ремонтні роботи на автошляху «Одеса - Южне» мали бути завершені ще 29 березня. Про це йшлося в офіційному листі, що надійшов на запит, який надіслав депутат Южненської міської ради Олександр Горін на адресу підприємства «Облавтодор». Але дорожники у визначені терміни не вклалися – шлях і досі залишається не відремонтованим.

Здійснити ремонтні роботи завадила погода – повідомили Re:пост в «Облавтодорі». Ремонт на цій ділянці дороги має розпочати южненська дорожна фірма 5 квітня – розповів у телефонному режимі начальник відділу технічного контролю та якості робіт Володимир Зайченко. При цьому він зауважив, що початок робіт може затягнутися через погодні умови – за прогнозом на найближчі дні синоптики обіцяють дощі.

«Дорога у проїзному стані» - таку оцінку дають спеціалісти нинішньому стану автошляху. Але відзначають, що ремонт на цій ділянці доводиться робити часто. «Це через велику кількість важкого транспорту. І було б непогано якби до ремонту цієї ділянки дороги долучилися і підприємства, до яких прибувають вантажівки» - вважає Володимир Зайченко.  В цілому ремонт дороги «Одеса - Южне», з офіційною назвою «М-28», має тривати не менше трьох тижнів – очікує співробітник «Облавтодору».

 
 
Яндекс.Метрика