Re:пост

joomla

Після зими першим зійшов асфальт. Українці масово вступають в групу проти поганих доріг.

922982_564907286887037_924019818_n.jpg — 37.00 Kб Українці - користувачі соціальній мережі Фейсбук масово вступають в групу з назвою «Я ненавиджу Укравтодор». Як пише засновник групи Андрій Черніков,  група була створена «в знак протесту проти жахливої роботи дорожніх служб».

Група з’явилася в мережі 13 лютого. Зараз кількість учасників вже перетнула 5,5 тисяч. Українці охоче діляться враженнями від стану доріг, викладають фото та відеосвідчення власних пригод на автошляхах.

Мар'яна П'єцух

Казали мені, шо зі Львова до Франківська дороги нема. А таки є - місцями ями не такі вже великі, майже на ширині плеч. На інших ямах не вдалося так сфотографуватися, бо на шпагат не встаю. А якщо серйозно, їзда нашими дорогами викликає жахливі емоційні припливи: відчуття безвиході, безпорадності і навіть безумства - в якому ти готовий задушити власними руками відповідального за ці дири владоможця, якби зустрів його прямо на цій дорозі. Просто так спрацьовує інстинкт самозбереження.

Також через групу учасники шукають очевидців дорожньо-транспортних пригод, які відбулися через поганий стан покриття.

Petro Gaponiuk

Любий хто має 210 Мерс підтвердить, що на цій машині розбити піддон неможливо,так захистив його німецький конструктор. Попадаю в місце, де дорожники недоасфальтували 4 метри полоси (мабуть асфальту невистачило) УДАР....Зупинився виходжу і бачу - картина маслом. Сталося це в м. Запоріжжя о 23 годині, 28 грудня. Додому 1200 км. Викликані на місце ДТП співробітники ДАІ звинуватили мене в недотриманні правил.Не дорожників, які ніяк не позначили це місце, а водія. В них ТАКА ІНСТРУКЦІЯ!!!! Р.С.За 30 хвилин, поки оформляли ДТП, ще 5 автомобілів було розбито на цьому місці. Винуватці - водії. Шановне панство, порадьте, кого я маю міцніше "любити" УКРАВтодор чи ДАІ?  

А також повідомляють про погані ділянки дороги на певних автошляхах.

Vikki Kim

Трасса Киев-Чоп, отрезок дороги Львов -Чоп ,перевал... Эту дорогу капитально ремонтировали 5 лет назад. Сейчас отрезок международной трассы превратился в жалкое подобие дороги сельского значения. Одной полосы просто нет. Ехать по ней невозможно. Я не видела перевала в таком состоянии с времен 90-х. Я не представляю тех чувств иностранных граждан , которые решили посетить Украину автомобильным транспортом.... Неужели вам не стыдно ,дорогие наши чиновники, жить в такой нищете и грязи, убожестве и бездорожье? Неужели не стыдно продолжать грабить самих себя? Когда вы остановитесь? Ведь то,что происходит в стране сейчас, это уже та грань, за которой уже пропасть... 

І, традиційно, не обходиться без гумору. В групі також викладають комікси, що пов’язані з поганим станом доріг та роботою дорожніх служб.

Фото користувачів групи "Я ненавиджу Автодор"

 
 
Яндекс.Метрика