Re:пост

joomla

Капітальний ремонт у Палаці культури. Будівельники замінюють вікна та ремонтують коридор.

dk_remont_zayav.jpg — 42.33 Kб У палаці культури «Дружба» тривають роботи з заміни вікон. Будівельники працюють у  приміщенні гардеробу. Встановити металопластикові конструкції мають до Дня Хіміка. Але помітно зміниться палац і до свого 25-річчя, яке відзначатиметься 18 травня.  

Вікна у палаці культури міняють щороку. Будівельники знімають алюмінієві конструкції і встановлюють металопластикові. Роботи виконують спеціалісти ремонтного та ремонтно-будівельного цехів Одеського припортового заводу. «Найбільш складна конструкція для монтажу та демонтажу була у паркетній залі – розповідає Re:пост головний інженер палацу Олег Гарбар – ці вікна довелося замовляти безпосередньо у виробника в Греції. Шестиметрові стійки мало хто замовляє, тому довелося чекати поки їх привезуть. Але монтаж і демонтаж пройшов швидко».

Крім вікон було прийнято рішення покласти кладку вздовж стіни в гардеробі. Одночасно проходять роботи і в коридорі біля артистичних. Будівельники мають повністю замінити підвісну стелю, стіни будуть виконані в гіпсокартоні і покриті флізилиновими шпалерами. На стіні, за сценою, будуть встановлені нові дзеркала. Всі роботи будуть завершенні до професійного свята Хіміків.

Капітальні перетворення у палаці культури тривають близько десяті років. Після заміни старих вікон на пластикові, у паркетній залі стало значно тепліше – відзначають учасники колективів. Змінився і зовнішній вигляд палацу. Минулого року на будівлю була встановлена архітектурна підсвітка. Економні світлодіоди вмонтовані на фасадній та бокових сторонах палацу і кожного вечора головна будівля культури змінює кольори на червоний, синій або зелений.


 

 

 
 
Яндекс.Метрика