Re:пост

joomla

«Миколаїв» завдав поразки «Хіміку»

Переломивши хід гри у другій половині, «Миколаїв» уперше в сезоні обіграв «Хімік» із рахунком 82-68, реваншувавшись за дві попередні болючі поразки від южненців.

Гравець матчу
Захисник «Миколаєва» Джош Майо відзначився 12 очками ще до великої перерви, а загалом записав на свій рахунок 23 очка, 4 передачі, 4 перехоплення та 3 підбирання, здобувши в підсумку 22 бали РЕ. Відзначимо й ідеальну реалізацію штрафних гравцем (10/10), особливо на тлі командного показника (20/33).

Травма матчу
Здобувши на старті четвертої чверті своє дванадцяте очко в матчі й зрівнявши рахунок (56-56), важкий форвард «Хіміка» Мирослав Тодич підвернув ногу та був змушений достроково завершити гру. Саме влучних кидків і підбирань сербського «бігмена» у вирішальні моменти гри не вистачило южненській команді.

Хід гри
Вигравши стартову чверть із чотириочковою перевагою завдяки активності Джоша Майо, протягом наступних десяти хвилин «корабели» віддали ініціативу супернику, що повів +8. Але повернення на паркет центрового команди господарів Кріса Фейбера дозволило «Миколаєву» скоротити розрив у рахунку до мінімуму (32-33). Причому, якби не наднизька влучність з лінії (10/20 в першій половині), підопічні Агріса Галвановскіса могли б розраховувати на більше.

У третій чверті команди влаштували «перестрілку» з-за дуги, й саме завдяки дальнім кидкам «корабели» вийшли вперед – 56-52 перед заключним періодом. Більше того, до середини четвертої десятихвилинки перевага господарів майданчика, які суттєво покращили реалізацію з гри й лінії, а також більш самовіддано почали працювати на щитах, сягнула десяти пунктів. Активно завершальні хвилини провів форвард «Миколаєва» Двейн Мітчелл, котрий соковитим слем-данком і встановив остаточний рахунок гри.

Статистика

У підсумку Двейн Мітчелл приніс «Миколаєву» 13 очок. 11 очок і 6 підбирань на рахунку Данила Козлова, 10 очок – Кріса Фейбера.

14 очок і 6 підбирань стали здобутком плеймейкера «Хіміка» Віллі Діна. 13 очок і 7 підбирань в активі Суада Шеховича, 12 очок і 5 підбирань – Мирослава Тодича, 11 очок і 5 підбирань – Віталія Коваленка.

Источник: Суперліга