Re:пост

joomla

Повна капітуляція. Український «Хімік» впевнено переміг німецький «Ольденбург».

14 березня в СК «Олімп» зібралися повні трибуни вболівальників аби підтримати южнеський «Хімік» у протистоянні в межах Єврочеленджу. Впевнена гра южненської команди надихає глядачів. Проте вони ще не знають, що головна інтрига розгорнеться за 15 секунд до фінальної сирени.

Агресивний настрій южненської команди гості відчули з перших хвилин зустрічі. «Хімік» розгорнув атаку проти «Ольденбурга», відразу захопивши лідерство. Перша чверть показала німцям «хто в домі господар»: розрив у 10 очок додав «Хіміку» впевненості. «Ольденбуг» же, відчувши натиск, втрачає м’яч та припускається прикрих помилок. На першу перерву команди йдуть з рахунком 19:10, на користь господарів майданчику.

Тим часом вболівальники застосовують свою першу зброю – команда «Хімік» продовжує гру після перерви під звуки національного гімну, який лунає з трибуни фанів. Южненські спортсмени починають бій другого тайму у тому ж стилі: активно атакують і вдало реалізовують кидки. «Ольдербург» веде гру у ролі наздоганяючого. І німцям таки вдається наблизитися до бажаного результуту: за 4 хвилини до кінця другої чверті перевага «Хіміка» всього у два очки.

Вболівальники емоційно реагують на гру. Трапляються серед южненських глядачів і такі, що у слабку мить команди, коли бува таке, що трохи спіткає невдача, дозволяють собі негативні та грубі висловлювання. Ось на таких находить очищення через український прапор. Тож, поки будеш бовкатися в ньому, команда схопить удачу за хвіст, і всі негативи залишаться при його власнику.

Час третього тайму на табло застигає на цифрах 3:13 до кінця передостанньої чверті, коли у одного з тренерів здають нерви і він бере тайм-аут. І здається, що від южненських спортсменів раптом відвертається удача – німці відвойовують перевагу і виривають у «Хіміка» два очки на свою корить: 41:43. Проте занадто сильне бажання німців втримати контроль над грою додає в дії суперника знервованості. Вони втрачають м’яча, грубо діють в атаці, за що отримують фоли і «Хімік» знову відновлює перевагу.

На початку фінальної чверті вболювальники полоскотали нерви біло-синім великим стягом «Хіміка». Зелено-білий прапор розгорнувся через увесь сектор фанів. Проте німці схоже вирішили використати останній шанс. Вони міцно тримають оборону і не дають «Хіміку» скоротити рахунок більше ніж на 5 очок. Проте южненська команда виявляється явно стійкішою. І за 30 секунд до кінця гри табло демонструє рахунок 63:58. Це переконує деяких глядачів у непереможності южненської команди і вони починають йти до виходу. Але…..

Інтрига розгортається за 15 секунд до кінця гри. Неочікувано «Ольденбург» скорочує рахунок до критичного мінімуму з різницею у два м’ячі. Ці вирішальні секунди змусили нетерплячих вболівальників продовжити спостерігати за грою стоячи біля виходу. За цей час німецький «Ольдербург» встиг знову проштрафитися і отримати у своє кільце кілька вдало реалізованих кидків господарів. Гра завершується з рахунком 66:61 на користь «Хіміка».

На післяматчевій прес-конференції тренер южненської команди, Звєздан Мітрович, подякував вболівальників за підтримку. А Себастиан Мачовски, тренер «Ольденбурга», пообіцяв, що хіміки також відчують «гостинність» німецького глядача. 19 березня в Німеччині відбудеться матч-відповідь, де «Хімік» та «Ольденбург» знову зійдуться у вирішальному протистоянні.