Re:пост

joomla

Кубок Южного з футболу завершився. Чемпіона визначило пенальті.

Відбулися фінальні змагання Кубку Южного по футболу. У боротьбі за перше місце зійшлися команди – Збірна МТП «Южний» та «Візир» (ТІС). Змагання проходили під палючим сонцем на міському стадіоні.

З перших хвилин тайму гра тривала на рівних. У першій половині гри обидві команди не змогли позначитися в воротах суперника. Найзапекліша боротьба розгорнулася після перерви. В наступ першим пішов «Візир». Приблизно на п’ятнадцятій хвилині другого тайму капітан «візирівців», Сергій Кандрашов, влучно реалізував гол у ворота «портовиків».

Відігратися «портовикам» вдається доволі швидко. Буквально через кілька хвилин Василь Афонічкин пробиває ворота кращого воротаря сезону В’ячеслава Оводова. До кінця гри спортсменам обох команд не вдається збільшити рахунок гри на свою користь. І результат основного часу так і залишився 1:1.

Лідер Кубку визначився лише за результатами пенальті. Більш вдало серію ударів провели «візирівці». А отже команді «Візир» і цього року вдається відвоювати першість у Кубку.

Команда "МТП "Южний"

- Побеждает сильнейший, как говорят. Все справедливо. В течении сезона мы показывали самый результативный футбол, самый качественный, -  розповів «Re:пост» після матчу голкіпер команди «Візир» В’ячеслав Оводов -  Плюс у нас хороший коллектив – половина игроков бывших профессионалов. Плюс молодежь – сплав молодости и опыта очень помогает.

- Думаю, что команда ТИСа справедливо выиграла этот Кубок – прокоментував гру Президент Федерації футболу м.Южного Сергій Маслов – Эта команда самая сильная не только в Южном, но могла бы входить в призеры чемпионатов Одесской области. По команде МТП «Южный» могу сказать, что мы еще не вышли на те результаты, на которые планируем выйти. Можно сказать, что мы находимся в стадии становления. Самое главное, что команда порта сейчас и команда порта два года назад – это две большие разницы. За последнее время наша сборная намного сильнее прибавила.

Під час урочистого нагородження були оголошенні кращі гравці сезону двох номінацій, які проводила Федерація футболу Южного. Зокрема, за результатами Чемпіонату міста кращими стали: