Re:пост

joomla

Збірна України здобула найрезультативнішу перемогу у своїй історії, подолав Сан-Марино 9:0 (відео)

Збірна України здобула найрезультативнішу перемогу у своїй історії. До феєричної перемоги над збірною Сан-Марино (9:0), наша національна дружина жодного разу в своїй історії не забивала більше шести м'ячів. У 2009-му році була виїзна перемога 6:0 над командою Андорри у відборі на ЧС-2010. З ідентичним рахунком у 2006-му році був розгромлений Азербайджан, пише "Нова Україна".

Склади команд:
Україна: 12. П'ятов, 3. Хачеріді, 4. Тимощук (15. Безус, 60), 7. Ярмоленко (19. Хомченовський, 75), 10. Коноплянка, 11. Селезньов, 13. Шевчук (9. Гусєв, 60), 17. Федецький, 20. Ракицький, 21. Едмар, 22. Девич

Запасні: 1. Коваль, 23. Худжамов, 2. Дедечко, 5. Кучер, 6. Ковпак, 8. Морозюк, 14. Ротань, 16. Мандзюк, 18. Гречишкін

Головний тренер: Михайло Фоменко

Сан-Марино: 1. Ф. Валентіні, 2. К. Валентіні (15. Болліні, 57), 3. Палацці, 4. Ф. Вітайолі, 5. Сімончіні, 6. Дженгіні, 7. М. Вітайолі, 8. Коппіні (16. Бускаріні, 69), 9. Червелліні, 10. Сельва, 11. А. Гаспероні (19. Рінальді, 88)

Запасні: 12. Манцаролі, 13. Берретті, 14. Б'янкі, 17. Кальцоларі, 18. Л. Гаспероні

Головний тренер: Джампаоло Мацца

Голи:
1:0 - Девич (11), 2:0 - Селезньов (26), 3:0 - Едмар (32), 4:0 - Хачеріді (45+1), 5:0 - Коноплянка (50), 6:0 - Хачеріді (54), 7:0 - Безус (63), 8:0 - Федецький (74), 9:0 - Ракицький (90+4)

Попередження і вилучення

Девич (1), Хачеріді (83) Сімончіні (35), Коппіні (41), Ф. Вітайолі (68)6 вересня 2013, 21:00,

Україна, Львів, стадіон "Арена Львів"

Арбітр: Ніл Дойл

Асистенти: Марк Гевін, Дермот Брофтон

Четвертий арбітр: Педрейг Саттон (усі - Ірландія)

***

З хорошим настроєм чекаємо на Англію

Збірна України здобула найрезультативнішу перемогу у своїй історії. До феєричної перемоги над збірною Сан-Марино (9:0), наша національна дружина жодного разу в своїй історії не забивала більше шести м'ячів, пише champion.

У 2009-му році була виїзна перемога 6:0 над командою Андорри у відборі на ЧС-2010. З ідентичним рахунком у 2006-му році був розгромлений Азербайджан.

Національна команда Сан-Марино у своїй історії пропускала і більше. Чого тільки вартий результат 0:13 від Німеччини у 2006 році.

На початку зустрічі боротьба виглядала рівною, але вже на 11-й хвилині поєдинку рахунок був відкритий: після пасу Федецького Девич зупинив м'яч в лівій частині штрафної і пробив у дальній кут - 1:0. Після цього голу Україна закрила суперника на його половині поля, так що другий м’яч у ворота Валентіні на 26-й хвилині став абсолютною закономірністю. Тимощук довгою передачею знайшов голову Хачеріді, який паралельно воротам скинув на Селезньова – 2:0.

До кінця першої половини зустрічі наша збірна ще двічі вразила ворота суперника.  На 32-й хвилині вдало на добиванні зіграв Едмар, а на першій компенсованій хвилині Євген Хачеріді скористався помилкою Валентіні на виході - 4:0 і команди пішли на перерву.

Перерва не внесла змін у гру - українці продовжили побиття "карликів". П’ятий гол влетів в ворота Сан-Марино вже на 5-й хвилині тайму. На цей раз Валентіні зіграв на виході вдало, але відбив м'яч точно на ногу Коноплянки, який поцілив точно в кут. Ще через чотири хвилини дубль в актив записав захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді - 6:0.

Після шостого гола збірна України не розслабилася, а навпаки з ще більшим запалом йшла в атаку, адже більше шести м'ячів українці в одному матчі ніколи у своїй історії не забивали. Рекордне взяття воріт було зафіксовано на 63-й хвилині - після прострілу від Ярмоленка вже порожні ворота розстріляв Безус, а ще через десять хвилин Артем Федецький довів рахунок до 8:0.

Команда Фоменка намагалися довести рахунок до двозначного. Ярослав Ракицький під завісу матчу зі штрафного пробив у поперечину. А на четвертій доданій до матчу хвилині він же, і знову зі стандарту таки переграв Валентіні, встановивши остаточний рахунок – 9:0.

Джерела: "Нова Україна", champion

Відео: NashFootball2