Re:пост

joomla

Збірна з пляжного гандболу визнана найкращою командою України!

gandbol_zayav.jpg — 63.45 Kб

Нагороду від імені збірної, основа якої традиційно складається з гравців ГК "Портовик", отримав її головний тренер Олег Сич.

6 квітня на НСК "Олімпійському" відбулося нагородження кращих спортсменів-неолімпійців за підсумками 2015 року "Зірки спортивного року".

Церемонія була започаткована у 2013 році та приурочена до відзначення Міжнародного дня спорту заради Розвитку та Миру.

В номінації найкраща команда України-2015 переможцем стала чоловіча збірна України з пляжного гандболу. Нагороду від імені збірної отримав її головний тренер Олег Сич. Нагадаємо, що в липні 2015-го року наші пляжники виграли бронзу чемпіонату Європи в Іспанії. Після нагородження Олег Сич поділився своїми емоціями з сайтом ФГУ.

Олег Сич, головний тренер збірної України з пляжного гандболу:

- Звичайно, було дуже приємно отримати цю нагороду. Ми заслужили її своїм трудом. Цікаво, що відзнаку нам вручала Олена Підгрушна (олімпійська чемпіонка-2014 з біатлону – прим. авт.). Минулого року вона працювала заступником міністра молоді та спорту Україна, відповідала зокрема і за пляжний гандбол й дуже допомогла нам з поїздкою на чемпіонат Європи.

Що очікує на нашу пляжну збірну в цьому сезоні?

- Посівши третє місце на Європі, ми здобули право виступити на чемпіонаті світу, який в липні пройде в Угорщині. Там вже розігруватимуться путівки на Всесвітні ігри – аналог Олімпіади для не олімпійських видів. Гандболісти пляжної збірної виступають у закордонних клубах, проте я знаю, що хлопці хочуть приїхати до національної команди. Ми можемо провести збори в  Южному, підготуватись належним чином до світової першості. Головне, щоб для підготовки та участі було фінансування. У нас хороші традиції і ми не маємо опускатися нижче свого рівня. Пляжний гандбол може найближчими роками увійти до Олімпійської програми, а тому всі країни зараз займаються розвитком цього виду дуже серйозно.

Нагадаємо, що на ЧЄ-2015 збірна України програвала лише майбутньому чемпіону – Хорватії, натомість в матчі за бронзу наша команда подужала Угорщину.

Сергій ЦУКІЛО

ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ 

фото з сайту http://dsmsu.gov.ua/

 
 
Яндекс.Метрика