Re:пост

joomla

Переможна естафета. На честь Дня Перемоги в Южному пройшли спортивні змагання.

estafeta_zaya.jpg — 49.27 Kб

Школярі та вихованці спортивного клубу змагалися на міському стадіоні на честь Дня Перемоги. Естафета відбулася між командами хлопців та дівчат 96 року народження і молодші. Цього року змагання проходили меншим складам учасників ніж зазвичай.

 Змагання відбувалися у формі естафети напередодні 9 травня. П’ять команд дівчат та чотири хлопців пробігли два кола навколо стадіону.

 -  Хороший результат з фізичної підготовки показали хлопці – розповів «Re:пост» Артем Луць, суддя змагань – команди дівчат були змішаними – одинадцятий з п’ятим класом, тому оцінити їх об’єктивно важко. А хлопці показали гарний результат.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином: дівчата –

1 місце – НВК ім..В.Чорновола

2 місце – АШГ № 3

3 місце – ЗОШ №1.

 

Серед хлопців:

1 місце -  АШГ № 3

2 місце - НВК ім..В.Чорновола

3 місце – команда Спортивно-оздоровчого центру «Спорт для всіх!»  

 Призери одержали медалі та грамоти. А всі учасники в подарунок отримали рюкзаки.  

 

-  На жаль, не брала участі команда другої школи – відзначив Артем Луць – Крім того, своїх представників не заявили спортивні клуби міста, які зазвичай беруть участь в естафеті. Тому змагання цього року відбулися невеликою кількістю учасників.

Далі організатори змагань, міський спорткомітет спільно з СОЦ «Спорт для всіх!», готуються до проведення Малих Олімпійських ігор. Традиційно змагання відбуваються напередодні Дня захисту дітей і у них беруть участь вихованці дитячих садків міста.

 
 
Яндекс.Метрика